Twoje stopy są piękne ! zadbane ! eleganckie ! estetyczne ! gładkie !

 • Pedicure kosmetyczny
  70 pln
 • Pedicure SPA
  150 pln
 • Pedicure hybrydowy
  150 pln
 • Manicure stóp + odżywka lub lakier klasyczny
  80 pln
  Manicure stóp obejmuje nałożeniem na płytkę paznokciową odżywki lub lakieru o ówcześnie dobranym kolorze.
 • Manicure stóp + lakier hybrydowy
  100 pln
  Manicure stóp obejmuje nałożeniem na płytkę paznokciową lakierem hybrydowym o ówcześnie dobranym kolorze.
 • Pedicure leczniczy
  od 150 pln
  Cena zabiegu uzależniona jest od zmian jakie znajdują się na powierzchni stóp, w obrębie wałów około paznokciowych lub obszarze płytki paznokciowej. Cena jest omawiana na wcześniejszej konsultacji przed przystąpieniem do zabiegu.

Zabiegi na stopy

– PEDICURE KLASYCZNY
– PEDICURE SPA
– PEDICURE HYBRYDOWY
– PEDICURE LECZNICZY
– MANICURE STÓP

PEDICURE KLASYCZNY
Pedicure klasyczny to usługa z zakresu pielęgnacji i upiększania palców stóp oraz podeszwy stopy. Zabieg rozpoczynamy od wykonania kąpieli stóp, która dostarczy skórze niezbędnych minerałów i mikroelementów, zmiękczy naskórek i pozwoli dokładniej usunąć warstwę rogową naskórka. Następnie nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, używając jednorazowego pilnika, usuwamy skórki z wałów okołopaznockciowych przy użyciu wysterylizowanych narzędzi następnie opracowujemy podeszwy stóp do idealnej miękkości. Zabieg wykańczamy aplikując krem dobrany odpowiednio dla potrzeb skóry stóp. Dodatkowo można zastosować na paznokcie odżywkę bądź pomalować je odpowiednim lakierem.

PEDICURE SPA
Jest to pedicure klasyczny połączony z zabiegiem regeneracji skóry stóp i paznokci. Zabieg poszerzony jest o peeling z olejkami który złuszcza martwy naskórek i jest ukojeniem dla zmęczonych stóp. Następnie nakładamy na stopy odżywczą, regenerującą maskę, którą zawijamy w folię. Zabieg wykańczamy regenerującym kremem, wykonując relaksujący masaż. Preparaty o bogatych właściwościach nawilżają odżywiają skórki, dostarczają również potrzebne skórze i paznokciom witaminy.

PEDICURE HYBRYDOWY
Pedicure hybrydowy zaczynamy od wykonania pedicure klasycznego, następnie nakładamy nieszkodliwy dla paznokci trwały lakier światłoutwardzalny – Hybrydę. Hybryda wyglądem przypomina zwykły lakier jednak posiada trwałość i połysk żelu. Po skończonym zabiegu paznokcie od razu są „suche” i odporne na uszkodzenia. Zabieg wykańczamy aplikując krem dobrany odpowiednio dla potrzeb skóry stóp. Po zabiegu uzyskujemy uczcie lekkich zadbanych stóp, a perfekcyjnie wykonane paznokcie przez cały okres noszenia zachwycają blaskiem, głębią koloru oraz co najważniejsze brakiem odprysków czy odgnieceń.

PEDICURE LECZNICZY
Jest to pedicure określany również jako pedicure specjalistyczny, który przynosi ulgę bolącym i zmęczonym stopom. Zabieg specjalistycznego pedicure ma na celu usunięcie zmian, które utrudniają swobodne poruszanie się.

MANICURE STÓP
Zabieg manicure stóp to usługa z zakresu pielęgnacji i upiększania palców i paznokci stóp. Podczas zabiegu nadajemy paznokciom odpowiedni kształt używając jednorazowego pilnika, a następnie usuwamy skórki z wałów okołopaznokciowych przy użyciu wysterylizowanych narzędzi. Zabieg zakańczamy nałożeniem odżywki bądź wcześniej uzgodnionym kolorowym lakierem lub lakierem hybrydowym.