MAKIJAŻ PERMANENTNY by JULIA

 • Brwi metoda cienia
  600 pln
 • Brwi metoda włosa
  700 pln
 • Kontur ust
  600 pln
 • Kontur ust z cieniowaniem
  650 pln
 • Usta całe wypełnione kolorem
  700 pln
 • Kreska górna
  400 pln
 • Kreska dolna
  300 pln
 • Kreska górna + dolna
  600 pln
 • “Pieprzyk”
  150 pln

Technika PUDROWA. Co to jest za technika?

Technika pudrowa nie tworzy efektu gęstej kolorystyki, wyraźnych graficznych linii, pozwala na nadanie brwiom objętości (przewiewności) i głębi bez ściągania i nadmiernego kontrastu. Efektem jest imitacja cienia. Wszystko wygląda całkowicie naturalnie.

Pracuje na certyfikowanych pigmentach mineralnych

 1. Nie zmieniają koloru w zależności od czasu.
 2. Są stabilne.
 3. Bezpieczne.
 4. Nie powodują alergii.

REFLEKSOTERAPIA STÓP by BEATA M.

 • Masaż 50 - 60 minut
  150 pln

Czym jest refleksologia stóp?
Refleksologia stóp jest rodzajem masażu leczniczego, a zarazem relaksacyjnego, wywodzącego się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM). Ta holistyczna metoda lecznicza potrafi pomóc m.in. w walce z bezsennością, poprawia pracę układu krążenia, wątroby, jelit czy nerek.

Zadaniem refleksologa jest odnalezienie blokad energetycznych w ciele pacjenta, a następnie poprzez odpowiedni masaż receptorów oraz stymulację meridianów, przywrócenie właściwego przepływu energii, a zarazem równowagi psychofizycznej.

Jak wygląda zabieg refleksologii?
W trakcie zabiegu refleksolog uciska określone punkty refleksoryczne, odpowiadająca za poszczególne narządy ciała. W refleksologii punkty te znajdują się głównie na stopach. Stymulując określone receptory, aktywujemy proces samoleczenia organizmu, prowadząc tym samym do przywrócenia wewnętrznej równowagi (homeostazy).

Refleksologia jest optymalnym zabiegiem profilaktyki zdrowotnej zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Przewagą refleksologii stóp nad innymi zabiegami jest fakt, iż nie obowiązuje tu żadna granica wiekowa.

Główne zalety refleksologii:

– łagodzi stres, wprowadzając organizm w stan głębokiej relaksacji;
– wspomaga proces detoksykacji organizmu, wspierając m.in. pracę wątroby, nerek oraz jelit;
– usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, odblokowując szlaki bodźców nerwowych;
– pomaga w walce z bólem, zwiększając wydzielanie endorfin oraz zamykając tzw. „bramki bólu”;
– pozytywnie wpływa na układ hormonalny, przywracając stan równowagi hormonalnej;
– poprawia pracę układu krążenia, umożliwiając właściwą cyrkulację krwi i poprawiając ukrwienie tkanek;
– usuwa złogi i toksyny, przynosząc ulgę obolałym stopom.

MEDYCYNA ESTETYCZNA by MARTA P.

 • Botox
 • Czoło, lwia bruzda, okolice oczu ("kurze łapki")
 • Wypełniacze
 • Powiększanie ust
 • Lifting
 • Stymulatory tkankowe

Czym jest i na czym polega?
Jest dziedziną pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. Zaliczane do niej zabiegi wyróżniają się małą inwazyjnością lub nawet jej brakiem i mają na celu poprawę wyglądu i przywracaniem atrakcyjności fizycznej.

– Toksyna botulinowa,
– Leczenie nadpotliwości,
– Profhilo – bioremodeling molekułą młodości,
– Nucleofill – stymulator tkankowy z polinukleotydami.

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa typu A jest medycznym preparatem osłabiającym nadmierną kurczliwość mięśni. W przeszłości stosowana do leczenia chorób przebiegających z nadmiernym i nieprawidłowym skurczem mięśni, obecnie najczęściej stosowana jest do zabiegów medycyny estetycznej, takich jak likwidowanie zmarszczek mimicznych, opadających kącików ust czy nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

Działanie toksyny botulinowej
Podanie toksyny w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek w danej okolicy prowadzi do zablokowania impulsów między nerwami a mięśniami, które w następstwie ulegają osłabieniu, skóra rozkurczeniu, a zmarszczki wygładzeniu. Odpowiednio wykonany zabieg pozwala na osiągnięcie efektu odmłodzonej, wypoczętej i zrelaksowanej twarzy.

Wskazania do zabiegu toksyną botulinową
– zmarszczki poprzeczne czoła;
– zmarszczki między brwiami, tzw. lwie zmarszczki;
– zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki;
– zmarszczki u nasady nosa, tzw. królicze zmarszczki;
– zmarszczki wokół ust, tzw. zmarszczki palacza;
– opadające kąciki ust;
– nadmierna aktywność mięśnia bródkowego;
– zmarszczki szyi;
– leczenie uśmiechu dziąsłowego;
– bruksizm, patologiczne tarcie zębów;
– leczenie nadpotliwości pach, dłoni i stóp;
– leczenie migreny, czyli napięciowych bólów głowy.

Przebieg zabiegu podania toksyny botulinowej
Zabieg podania toksyny botulinowej jest szybki, trwa od 15 do 30 min, oraz mało bolesny – pacjent nie wymaga wcześniejszego znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry oraz delikatny obrzęk w miejscach iniekcji utrzymujące się ok. 1 godzinę. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – bezpośrednio po zabiegu można wrócić do pracy i codziennych zajęć.

Przeciwwskazania do zabiegu
– ciąża i karmienie piersią;
– stany zapalne skóry w miejscach wstrzykiwania toksyny;
– schorzenia o podłożu nerwowo-mięśniowym;
– nadwrażliwość na dowolny składnik preparatu, z albuminą włącznie;
– zaburzenia układu krzepnięcia;
– przyjmowanie niektórych leków (tetracyklina, aminoglikozydy, aminochinolony, linkomycyna, cyklosporyna, sukcynylocholina).

Leczenie nadpotliwości

Nadmierne pocenie się pach, dłoni czy stóp to krępująca dolegliwość dotykająca zarówno kobiety, jak i mężczyzn i powoduje dyskomfort fizyczny i psychiczny. Dolegliwości tej można się pozbyć już podczas jednego bezbolesnego zabiegu przy użyciu toksyny botulinowej, która blokuje pracę gruczołów potowych gwarantując zahamowanie wydzielania potu w leczonym obszarze skóry.

Efekty zabiegu utrzymują się 6 miesięcy przynosząc pacjentom poczucie higieny, komfortu i pewności siebie.

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową
Zabieg leczenia nadpotliwości polega na podaniu w skórę małych dawek toksyny botulinowej za pomocą drobnych iniekcji wykonywanych bardzo cienką igłą. Preparat podaje się na w okolicę gruczołów potowych w celu czasowego porażenia ich aktywności.

Najczęściej poddawany zabiegowi obszar skóry to okolice pach, dłonie oraz stopy, jednakże zabieg można wykonać na każdej części ciała, po konsultacji z lekarzem, np. na głowie czy twarzy.

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową to w pełni bezpieczny, małoinwazyjny i bezbolesny zabieg, którego efekty utrzymują się pół roku przynosząc pacjentom poczucie komfortu i pewności siebie.

Wskazania do zabiegu
– nadmierna potliwość pach;
– nadmierna potliwość dłoni i stóp;
– nadmierna potliwość twarzy;
– nadmierna potliwość innych obszarów skóry, po konsultacji z lekarzem.

Przebieg zabiegu
Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony wywiad zdrowotny wraz z konsultacją w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu oraz ułożenia planu zabiegowego. Można przeprowadzić również test Minora, służący do określenia nadpotliwych obszarów skóry. Na leczony obszar skóry nakładana jest maść znieczulająca, a po upływie odpowiedniego czasu – przeprowadzony zabieg. Zabieg polega na ostrzyknięciu leczonej skóry preparatem toksyny botulinowej. Zabieg jest bezbolesny.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, dlatego bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych czynności. Skóra w miejscu iniekcji może być zaczerwieniona przez kilka godzin. Przez kilka dni nie należy korzystać z sauny, solarium ani basenu. Efekty zabiegu pojawiają się po okresie 3-10 dni od iniekcji i utrzymują się przez kolejne 6 miesięcy. Po tym czasie można przeprowadzić kolejny zabieg.

Rekomendowana liczba zabiegów
Do osiągnięcia efektu leczniczego wystarczy jeden zabieg. Efekty zabiegu nie są trwałe – utrzymują się ok. 6 miesięcy, dlatego przyjmuje się, że dla utrzymania efektu braku potliwości zabieg wykonuje się 2 razy w roku.

Przeciwwskazania do zabiegu
– ciąża oraz karmienie piersią;
– zaburzenia krzepnięcia krwi, przyjmowanie leków antykoagulacyjnych;
– terapia antybiotykowa;
– stany grypowe, ogólne osłabienie organizmu;
– choroby przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.

Profhilo – bioremodeling molekułą młodości

Profhilo to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu i utraconej objętości skóry, pozwalający na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia, odżywienie komórek i przywrócenie utraconego konturu, profilu i jędrności skóry twarzy na długi czas.

Profhilo składa się z najczystszej postaci farmaceutycznego kwasu hialuronowego wytwarzanego w procesie biofermentacji. Ma konsystencję żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu. To ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry, oparty na stopniowo i długotrwale uwalniającej się z miejsca wstrzyknięcia molekule młodości, działającej jak miliony sprężynek, które prowadzą do uzyskania wypełniającego i plastycznego efektu modelującego, a przez to przywracają skórze utracone przez lata parametry.

W przeciwieństwie do tradycyjnych wypełniaczy wolumetrycznych, zabieg Profhilo nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy ani jej nie poszerza, wręcz przeciwnie – wysmukla i wygładza rysy twarzy poprzez natychmiastowe nadanie skórze sprężystości.

Profhilo – Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe
Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg: 32mg L-HA (HA o niskiej masie cząsteczkowej), których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz 32mg H-HA (HA o wysokiej masie cząsteczkowej), które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości macierzy skóry. Dodatkowo dzięki stabilizacji termicznej Profhilo nie niesie ryzyka alergii, obrzęków i nadwrażliwości na kwas hialuronowy, jak w przypadku kwasu sieciowanego chemicznie, który może być zanieczyszczony.

Profhilo jako prekursor w remodelingu tkanek twarzy wymaga również specjalnej metody podania. Opatentowana technika BAP (Beauty Aesthetic Points), to jedynie 5 wkłuć po obu stronach twarzy opracowanych przez naukowców w taki sposób, aby po pierwsze zapewnić doskonałą dyfuzję preparatu, a przez to odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy, z po drugie, aby ominąć duże struktury żylne i gałęzie nerwowe, a przez to zminimalizować ryzyko powstania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

Wskazania do zabiegu Profhilo
– brak napięcia i elastyczności skóry;
– zmarszczki poziome i pionowe skóry;
– opadnięty owal skóry, tzw. chomiczki;
– utracona objętość i zwiotczenie skóry;
– poprawa wyglądu skóry twarzy;
– skóra wiotka, cienka mało elastyczna i przesuszona.

Przebieg zabiegu Profhilo
W pierwszej kolejności lekarz przeprowadza wywiad medyczny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwskazań do zabiegu. Przystępując do zabiegu, lekarz następnie precyzyjnie wyznacza punkty wkłuć po obu stronach twarzy zgodnie z techniką BAP. Następnie preparat podawany jest podskórnie w postaci mikrodepozytów.
Preparat nie powoduje grudek i nierówności, ponieważ rozkłada się stopniowo w obszarach skóry objętych atrofią, a także nie uczula, nie wchodzi w interakcję z innymi wypełniaczami skóry twarzy, ani nie tworzy miejscowych skupisk.
Zabieg nie wymaga znieczulenia i można po nim bez śladów wrócić do normalnej aktywności.

Pełna terapia preparatem Profhilo
Kompleksowa terapia odmładzająca składa się najczęściej z 2 zabiegów wykonywanych w odstępie miesiąca. W przypadku bardzo wiotkiej skóry, zalecany jest 3. zabieg w odstępie kolejnych dwóch miesięcy. Uzyskane efekty utrzymują się zazwyczaj od 12 do 18 miesięcy, po tym czasie można wykonywać 1 – 2 zabiegi przypominające rocznie.

Efekty po zabiegu Profhilo
– przywrócenie utraconego konturu i profilu i jędrności twarzy;
– neutralizacja zwiotczenia skóry;
– likwidacja tzw. 'chomików’;
– redukcja i wygładzenie zmarszczek;
– wysmuklenie rysów twarzy;
– odmłodzenie i poprawa jakości skóry;
– odżywienie komórek skórnych;
– nawilżenie i stymulacja skóry;
– poprawa jędrności i kondycji skóry;
– nadanie wolumetrii twarzy.

Przeciwwskazania do zabiegu Profhilo
– ciąża i karmienie piersią;
– opryszczka w stanie aktywnym;
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
– wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, stany zapalne skóry;
– zaburzenia krzepnięcia krwi;
– niewyrównana cukrzyca;
– skłonność do powstawania blizn przerostowych;
– choroby nowotworowe oraz autoimmunologiczne.

Nucleofill – stymulator tkankowy z polinukleotydami

Nucleofill to innowacyjny preparat do głębokiej odnowy, bioresktukturyzacji i biostymulacji skóry oparty o polinukleotydy, które pobudzają skórę do odnowy w trzykierunkowym mechanizmie: nawilżenia, antyoksydacji oraz liftingu skóry. Polinukeotydy stymulują kolagen do biorewitalizacji, zwalczają wolne rodniki a także wiążą wodę i zapewniają długotrwałe nawodnienie macierzy pozakomórkowej w skórze. Dzięki tym 3 kierunkom działania preparatu skóra staje się dogłębnie nawilżona, ujędrniona i odmłodzona.

Nucleofil – nowoczesny stymulator tkankowy

Nucleofill to preparat do głębokiej biostymulacji skóry, działający na 3 poziomach: liftingu, antyoksydacji, nawilżenia. Potrójne działanie preparatu na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Nucleofill składa się z wysokooczyszczonych długołańcuchowych polinukleotydów. Występują one powszechnie w naturze i są one budulcem DNA, RNA  oraz koenzymów – w tym koenzymu Q10 stosowanym od lat w kosmetykach antiaging. Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

Pierwszym kierunkiem działania polinukleotydów są receptory na fibroblastach w skórze – stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I oraz elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie.
Drugim mechanizmem jest zwalczanie wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne.
Trzeci mechanizm to zdolność polinukleotydów do wiązania wody i zapewnienia długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej skóry, dzięki czemu następuje jej pogrubienie i głębokie nawilżenie.

Dostępny w trzech odsłonach:
– Nuclefoill Medium
– Nucleofill Strong
– Nucleofill Soft Plus do mezoterapii okolic oczu.

Wskazania do zabiegu Nucleofill
Nucleofill jest przeznaczony dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności skóry i objawy starzenia, a skóra pozbawiona jest blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry, na twarz, szyję lub inne okolice ciała. Zabieg jest Idealny w czasie letnim oraz dla osób żyjących w miastach, w zanieczyszczonym środowisku, ze względu na działanie antyoksydacyjne.

Główne wskazania:
– utrata elastyczności i napięcia skóry;
– fotostarzenie skóry;
– potrzeba rewitalizacji i biostymulacji skóry;
– drobne zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe;
– brak nawilżenia i odżywienia skóry;
– rozstępy i blizny.

Główne zalety zabiegu Nucleofill
W odróżnieniu od preparatów opartych na usieciowanym kwasie hialuronowym, Nucleofill odmładza ale nie zmienia rysów twarzy. Dedykowany jest więc osobom, które chcą uzyskać długotrwały efekt naturalnego liftingu twarzy, bez zmiany linii twarzy, w oparciu o naturalne rozwiązania medyczne.

Zalety zabiegu to:
– bezbolesność i szybki czas zabiegu;
– długotrwały efekt;
– naturalny efekt bez ingerencji w rysy twarzy;
– głębokie nawilżenie i biostymulacja skóry;
– zabieg bez okresu rekonwalescencji;
– działanie anti-aging;
– zabieg oparty o naturalny produkt;
– zabieg bezpieczny dla alergików.

Przebieg zabiegu Nucleofill
Zabieg poprzedzony jest konsultacją z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, Zabieg należy do grupy zabiegów lunchowych, nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony Klienta i może być wykonywany niezależnie od pory roku. Może być również stosowany u alergików, ponieważ preparat pozbawiony jest składników uczulających.

Sam zabieg jest szybki i bezbolesny – po zastosowaniu znieczulenia, specjalista podaje preparat za pomocą iniekcji. Zastosowana jest technika '5 iniekcji’ lub głęboka mezoterapia.

Zabieg Nucleofill nie wyłącza z codziennych aktywności i nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić w miejscach wkłucia niewielki obrzęk lub delikatne siniaki, a pod skórą mogą utrzymywać się wyczuwalne depozyty preparatu, które powinny wchłonąć się w najpóźniej po 7 dniach od zabiegu.

Rekomendowana liczba zabiegów
Dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów wykonywana co 2 – 4 tygodnie.

Efekty zabiegu Nucleofill
– widoczne odmłodzenie skóry;
– lifting twarzy, w szczególności owalu twarzy;
– spłycenie zmarszczek i blizn;
– zwiększenie napięcia skóry oraz jej elastyczności;
– dogłębne nawilżenie skóry;
– ogólna poprawa wyglądu skóry;
– spłycenie blizn i rozstępów.

Przeciwwskazania do zabiegu
– ciąża i okres karmienia piersią;
– aktywne zmiany wirusowe (np. opryszczka);
– zmiany grzybicze lub bakteryjne;
– choroby autoimmunologiczne lub nowotworowe.